Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın kurumsal yayın organı olan BTSO Ekonomi’nin Youtube kanalında şimdiye kadar 22 iş insanının başarı hikayesi film olarak yayınlandı. Başarı hikayesi filmlerini 2021 Ağustos’tan bu yana 150 binden fazla kişi takip etti.

11 SEKTÖRDEN 22 İŞ İNSANI

BTSO Ekonomi Youtube kanalı Bursa iş dünyasında farklı sektörlerde başarılı olmuş iş insanlarının girişimcilik serüvenlerini film olarak takipçileriyle buluşturmaya devam ediyor. Ürettiği içeriklerle genç girişimcilere ilham kaynağı olmayı amaçlayan BTSO Ekonomi şimdiye kadar tekstil, yazılım, sağlık, eğitim, plastik, makine, kimya, hizmet, mobilya, otomotiv, enerji gibi farklı sektörlerden 22 firmayı filmlerine konu aldı.

SEKTÖRDE ÖNCÜ İSİMLER BAŞARI HİKAYELERİNİ PAYLAŞTI

Röportaj yapılan isimler arasında BTSO Meclis Üyeleri Gıyasettin Bingöl, Yavuz Özdemir, Kağan Yeşil, Neslihan Binbaş, Osman Akın, Tekin Çanga, Erol Kılıç, Burhan Sayılgan, Durmuş Kumru, Hasan Eker, Şinasi Güneş, Erdinç Şentürk, Erol Dağlıoğlu, Mesut Okyay de yer aldı. Ayrıca BOSİAD Başkanı Rasim Çağan, UTİB Başkanı Pınar Taşdelen Engin, İğrek Makine Kurucusu Orhan İğrek, Ayen Software kurucusu Enis Arslanoğlu, MAY Tohum Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yormazoğlu, RePG Enerji Kurucu Ortağı Hasan Ayartürk, İnterkidsy Kurucu Ortağı Ali Azizoğlu, DAIICHI Ar-Ge Müdürü Emrah Yürüklü de iş dünyasındaki başarı hikayelerini BTSO Ekonomi ile paylaşanlar arasında yer aldı.

150 bini aşkın izlenme sayısına ulaşan BTSO Ekonomi Youtube kanalı, zengin içerikleri ile iş dünyasının yakından takip ettiği mecralardan biri olmayı sürdürüyor.