Honda HR-V Üçüncü Nesli ile Yeniden Yollarda
Honda’nın ilk olarak 1998 yılında piyasaya sürdüğü ve 8 yıl sonra üretimi durdurulan HR-V, üçüncü nesli ile yeniden yollara çıkmaya hazırlanıyor. Firmanın 2022 yılında tüm modellerinin elektrikli veya hibrit olmasını hedefleyen 'Elektrikli Vizyon Stratejisi’ kapsamında üretilen yeni nesil HR-V hibrit güç aktarma sistemine sahip. Premium SUV hissini yaşatmayı hedefleyen araçta iddialı bir ön ızgara tasarımı, modern görünümlü iç mekan ve daha keskin ve dikey tasarımlara yer verilmiş.

Nissan Qashqai’den Dizele Veda
Nissan Qashqai'nin 3. nesli tanıtıldı. Yeni modeli ile dizel motorlara veda eden Qashqai, elektrik takviyeli benzinli motorlara yer veriyor. Nissan'ın C-SUV segmentinde en çok satan modeli Qashqai’nin yeni modelinde boyu 35 mm,  aks mesafesi ise 20 mm artmış. Genişlik ve yükseklikte ise 32 ve 10 mm’lik artışlar kaydedilmiş. İç mekanında daha belirgin bir değişim yaşanan Qashqai’de 12,3 inçlik dijital gösterge paneline yer verilirken, orta konsolda da 9 inç büyüklüğünde bir bilgi-eğlence ekranı konumlandırılmış.

Yeni Porsche 911 GT3 Tanıtıldı
Porsche 911 ailesinin en yeni üyesi üyesi olan GT3, Porsche’nin yarış pistlerindeki deneyimini günlük kullanıma aktarıyor. Araç, gelişmiş aerodinamik özellikleri ve yüksek performansıyla sıra dışı bir sürüş deneyimi sunuyor. Yeni 911 GT3, 320 km/sa azami hızıyla önceki 911 GT3 RS modelinden daha hızlı. Model, sadece 3,4 saniyede sıfırdan 100 km/sa hıza ulaşıyor. Performans konumunda, manuel olarak ayarlanan kanat ve difüzör elemanları, virajlarda aerodinamik basıncı önemli ölçüde artırıyor.