Tofaş’ın, 2015 yılında seri üretime geçirdiği ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ettiği Egea model ailesi yenilendi. Sedan, Hatchback ve Station Wagon gövde seçeneklerine Crossover sınıfında “Egea Cross” eklendi. Yerden yüksekliği 40 mm artan Cross modelinde önünde, arkasında ve yan taraflarında koruma plakalarına yer verilirken tavan rayları sayesinde toplam yüksekliği standart Egea'lara göre 70 mm arttı.
 
Bugatti Bolide tanıtıldı
Bugatti’nin 1850 beygir güce çıkabilen ve 0’dan 200’e 4.36 saniyede ulaşan Bolide modeli tanıtıldı. Pist odaklı geliştirilen modelin henüz resmi performans testleri yapılmasa da simülasyon rakamları oldukça dikkat çekiyor. Sadece 1240 kilogram ağırlığa sahip olan modelin güç ağırlık oranı 0.67 kg/ps.
 
Hummer elektrikli modeliyle geri döndü
Askeri araç olarak macerasına başlayan Hummer elektrikli dönüşüme ayak uydurdu. Uzun süredir detay paylaşımlarıyla adından söz ettiren yeni Hummer GMC markası altında üretilecek. 3 elektrik motorundan aldığı enerjiyle 1014 beygir güç üretebiliyor yeni nesil Hummer 563 kilometre menzil vadediyor.